Zęby były niemal zbyt białe

Bilal

 

Bilal przez dłuższy czas palił kilka papierosów dziennie.

Używka, która zostawił ślady na zębach
- Były żółte i wygłądały okropnie – mówił Bilal.

 

Częste palenie i picie kawy to nie jest dobre połączenie – spytaj się Bilala Elsaabi, który jest palaczem już kilka lat.

– Widziałem jak z czasem moje zęby stawały się coraz bardziej żółte i brzydkie, wyglądało to bardzo niehigiecznie.
 

Wygooglowane
Postawowił znaleźć produkt, który sprawi, że jego zęby znowu będa białe. Po kilku próbach z różnymi specyfikami, które nie dawały rezultatu był mocno zrezygnowany. W końcu trafił na stronę www.dentaworks.pl 

– Te pierwsze metody, które próbowałem nie działały wcale. Usiadłem któregoś wieczoru i szukałem po sieci informacji, w końcu trafiłem na stronę produktów Dentaworks –www.dentaworks.pl. Przeczytałem recenzję innych klientów, wydawali się być zadowoleni z rezultatów więc postanowiłem spróbować. Po pięciu seriach przeżyłem niemalże szok. Moje zęby były niemalże zbyt białe. To naprawdę działa niesamowicie. Moich pięciu kolegów też zamówiło produkty i u nich też zadziałało.


”Dziewczyny były zainteresowane, piękny uśmiech to połowa porywu”
Bilal przyznaje, że był sceptyczny do pomysłu wybielania zębów, zanim nie trafił na tę metodę. Po przetestowaniu wybielaia Dentaworks zmienił zdanie w 100%.

– Większość, których znam pyta od razu o wybielanie. Szczególnie dziewczyny podchodzą i zagadują co zrobiłem – opowiada z uśmiechem.

  • 199 zł

Subscribe to our newsletter

Subscribe to our newsletter and receive fantastic offers and discounts.

Privacy policy. You can end your newsletter subscription at any time.