Białe zęby z wybielaniem

Kompletny zestaw skutecznie usuwa zażółcenia, plamy i przebarwienia i daje rezultat w postaci olśniewająco białych zębów. To jest ta sama metoda, jaka używana jest w gabinecie dentystycznym, tylko że używana w domowym zacisszu. Unikalna, opatentowana formuła jest wynikiem ponad 10 lat badań, czego rezultatem jest produkt o neutralnym pH i bez nadtlenków. Zobacz różnicę!

Philippa-comment

Wybielanie Dentaworks

- Żel do wybielania Dentaworks 20ml, (wystarcza na 56 zabiegów)
- 3 łatwe do uformowania szyny do wybielania (1 extra)
- Pudełko Dentaworks do przechowywania szyn
- Paleta kolorów, żeby sprawdzić rezultaty
- Instrukcja obsługi w języku polskim 

199 zł
W sprzedazy
Orders placed before 2 P.M. will ship the same day! Time left:
Nina
"Produkt super! Pracuję jako stewardessa i często się uśmiecham. Świetna robota, jestem bardzo zadowolona z moich ząbków! Dzięki!"
Tulay Sagici
"Używałem DentaWorks 5 dni i widzę dużą różnicę. Moje zeby są o wiele jaśniejsze niż wcześniej. Polecam wybielanie DentaWorks dla tych, którzy chcą mieć bielsze zęby."
Mikael Beermann
"Dostałem od Dentaworks dwa powody do uśmiechu. Po pierwsze – produkt działą w 100%. Po drugie – mój uśmiech. Jestem bardzo zadowolony."
Show more (7)

Tandblekning hemma - Så enkelt är det

1. Värm tandskenan

1. Värm tandskenan

Forma skenan genom att doppa den i hett vatten tills den mjuknar. Dra då upp den och placera över tänderna.

2. Forma skenan

2. Forma skenan

Tryck hårt med fingrarna mot tänderna medan skenan är mjuk så den formar sig efter dina tänder.

3. Rengör och blek

3. Rengör och blek

Tryck ut en droppe gel i tandskenan för varje tand som ska blekas och placera skenan över tänderna.

4. Blekningstid

4. Blekningstid

Blek 20 minuter 2 gånger/dag tills du uppnått önskat resultat, normalt 7 dagar.

Łagodny dla szkliwa i dziąseł

Wyjątkowy żel Dentaworks posiada neutralne pH i jest w 100% wolny od nadtlenków, nadtlenku mocznika i nadtlenku wodoru – dlatego jest bardzo delikatny dla zębów i dziąseł. Nawet osoby o wrażliwych zębach mogą sobie pozwolić na śnieżnobiały uśmiech.

 

Rezultat, który utrzymuje się dłużej

Rezultat wybielania zębów trwa zazwyczaj kilka lat, a Twoje zęby zawsze będą bielsze niż przed wybielaniem.

 

Co się wybiela?

Wybielanie systemem Dentaworks działa na własne zęby, wybiela zażółcenia , plamy i przebarwienia . Nawet organiczne przebarwienia na sztycznych zębach mogą być wybielone. Wybielanie nie niszczy prac dentystycznych, takich jak korony, mosty, aparaty lub plomby.
 

Unikalny żel do wybielania

Formuła ma naturalny pH oraz nie zawiera nadltenków, co rozwiązuje problem nadwrażliwości, który pojawia się przy tradycyjnym wybielaniu. Wiele innych wybielaczy zawiera TEA, substancję która może powodować ryzyko nowotworu.
 

Dlaczego wybielanie jest tańsze niż u lekarza?

Koszt wyprodukowania szyn jest duży, a Ty dopasowując je samemu w domu zaoszczędzasz kilkaset złotych.
 

O czym warto wiedziec?

Powienieneś stosować tzw ”dietę białą”, tzn unikać jedzenia kolorowych produktów podczas okresu wybielania.
 

Miękkie szyny

Szyny Dentaworks Soft wyprodukowane są z przeźroczystego plastiku dzięki czemu są wygodniejsze niż zwykłe. Dopasowuje się je prościej, poprzez ogrzanie w gorącej wodzie, aż będą miękkie i gotowe do wycisku.
 

Składniki

Glycerine (veg), Sodium Bicarbonate, Aqua, Phthalimido-peroxycaproic acid, Xylitol, Cellulose Gum, Menthol flavor, Poloxamer, Sodium Laurel Sulphate, Citric acid.


 

 • 199 zł

Våra kunder säger

 • Gustav Zell
  "Wyjątkowo dobry! Używałem zaledwie 4 razy po 45 minut i widzę nieporównywalną różnicę. Łatwo i szybko też przebiegał sam proces zakupu – szybka przesyłka, dostałem paczkę 2 dni po złożeniu zamówienia. Dobra robota, Dentaworks!"
 • Nina
  "Produkt super! Pracuję jako stewardessa i często się uśmiecham. Świetna robota, jestem bardzo zadowolona z moich ząbków! Dzięki!"
 • Tulay Sagici
  "Używałem DentaWorks 5 dni i widzę dużą różnicę. Moje zeby są o wiele jaśniejsze niż wcześniej. Polecam wybielanie DentaWorks dla tych, którzy chcą mieć bielsze zęby."
 • Sarah L
  "Moje zęby są śnieżnobiałe po 10 godzinach wybielania. Jestem zadowolona z produktu, a przede wszystkim z ceny. Zawsze byłam trochę sceptyczna wobec produktów ”do użytku domowego”, ale to zadziałało naprawdę rewelacyjnie! No, szyny może nie są z najwyższej półki, ale i tak nieźle dająrad.e Dzięki za bielszy uśmiech!!"
 • Mikaela
  "Jestem niezywkle zadowolona z mojego nowego, świeżego uśmiechu. W ogóle, cała procedura wybielania była niesamowicie wygodna. Szkoda mi tych, którzy nie mogą śmiać się pełną gębą. Cała rodzina też się wybieliła i czuć wyraźnie wzrost samopoczucia i własnej wartości. Teraz jesteśmy rodziną ”smile”"
 • Mikael Beermann
  "Dostałem od Dentaworks dwa powody do uśmiechu. Po pierwsze – produkt działą w 100%. Po drugie – mój uśmiech. Jestem bardzo zadowolony."
 • Sabina Vornanen
  "Zamówiłam do domu zestaw do wybielania i dostałam go wczoraj. Testowałąm dzisiaj i od razu widziałam rezultaty! Niesamowite! Będę naprawde używać produktu codziennie, aż się nie skończy :D Jestem mega zadowolona, poleciłam produkt wielu moim przyjaciołom. Niesamowita robota! Super!"

Niech inni się dowiedzą, co sądzisz o Wybielanie Dentaworks

*Imię
*E-mail
Ocena
Ocena
Antispam
* = Pole obowiązkowe

Subscribe to our newsletter

Subscribe to our newsletter and receive fantastic offers and discounts.

Privacy policy. You can end your newsletter subscription at any time.