Pytania I Odpowiedzi

Ogólne

O wybielaniu

Wybielania zębów Dentaworks

Ogólne

Jaki jest czas dostawy?

Normalny czas dostawy to od 1 do 4 dni roboczych.

Dostarczacie przesyłkę do wszystkich krajów?

Nie, przy kasie wybierasz z listy krajów, które są dostępne.

Czy dojdą jakieś koszty dodatkowe?

Nie, nie będzie żadnych dodatkowych kosztów.

O wybielaniu

Dlaczego zęby stają sie przebarwione i żółte?

Jest wiele przyczyn. Najczęściej to żywność – kawa, herbata, napoje i ... palenie. Nasze zęby stają się coraz bardziej przebarwione wraz z upływem czasu.

Jak działa wybielanie i co się dzieje?

Żel wybielający Dentaworks zawiera opatentowany specjalny kompleks, który rozkłada się w jamie ustnej, uwalniając tlen w bezpiecznej formie. Tlen reaguje z plamami organicznymi oraz przebarwieniami i utlenia je. Wybielanie nie ma wpływu na sztuczne zęby i wypełnienia.

Jak to wygląda?

Potrzeba dwóch szyn wybielających – jednej na górny łuk zębowy, a drugiej na dolny, idealnie dopasowanych do Twoich zębów. Szyny Dentaworks Soft wyprodukowane są z przeźroczystego plastiku dzięki czemu są wygodniejsze niż zwykłe. Dopasowuje się je poprzez ogrzanie w gorącej wodzie, aż będą miękkie i gotowe do wycisku. Później w wyciśnięte już szyny nakłada się żel, który jest substancją aktywną. Szyny wkłada się do ust na 20 minut, dwa razy dziennie. Zauważysz rezultaty szybko, a najlepszy rezultat otrzymasz po łącznie około 10-30 godzin wybielania.

Czy rezultaty są stałe?

Rezultat całości zakończonego procesu trwa około kilku lat i Twoje zęby zawsze będą jaśniejsze niż przed wybielaniem. Oczywiście, wraz z czasem oraz częstotliwością spożywania pokarmu (szczególnie kawy, herbaty, coli, czerwonego wina) oraz palenia papierosów, zęby będą ciemniejsze. Aby utrzymać biel zębów, zaleca się czasowe wybielanie raz na 6-12 miesięcy.

Jak długo trwa wybielanie?

Cały proces zajmuje około 10-30 godzin, aby osiągnąc optymalny rezlutat. Zależy to od przebarwień i plam na zębach. Zaledwie po pierwszym wybielaniu zauważysz różnicę, a zęby będa jeszcze bielsze wraz z każdym wybielaniem. Rekomendujemy, żebyś za pierwszym razem zaczął wybielanie od 20 minut i stopniowo zwiększał do 60 minut. Jeżeli chcesz możesz wybielić zęby szybciej, przez kilka dni. Najważniejsze dla efektu to łączny czas wybielania.

Czy można wybielać zęby, jeżeli jestem w ciąży albo karmię piersią?

Nie zalecamy, lepiej poczekaj. Generalnie nie ma żadnych znanych powodów , dla których nie można wybielać zębów w tym okresie.

Czy są jakieś skutki uboczne?

Żel do wybielania Dentaworks ma specjalną formułę, która zapobiega nadwrażliwości oraz nie zawiera tych substancji, które tą nadwrażliwość powodują, tzn nadlenku mocznika ani nadtlenku wodoru. Dotychczas nie znaleźliśmy skutków ubocznych.

Czy wybielanie może zniszczyć dziąsła?

Nie. Faktem jest, że wybielanie właściwie poprawia kondyncję dziąseł dzięki swoim właściwościom antyseptycznym.

Mam już szyny, czy mogę kupić tylko żel?

Tak, sprzedajmy nasz żel również osobno. Tutaj znajdziesz produkt.

Jak przechowywać żel i jaki jest okres przydatności do użytku?

Najlepszy sposób to przechowywać żel w lodówce. Żel ma okres przydatności conajmniej jeden rok, dokładna data jest wydrukowana na opakowaniu.

Co to jest karta odcieni?

Karta odcieni pozwoli Ci łatwo zmierzyć rezultaty wybielania. Profesjonalna karta odcieni wchodzi w skład pakietu Dentaworks, ale można ją kupić oddzielnie. Sprawdź, czy masz kartę odcieni w opakowaniu.

Czy wybielanie szkodzi biżuterii na zębach?

Wybielanie Dentalworks nie szkodzi biżuterii, można wybielać zęby bez obaw.

Jak mogę wybielić sztuczne zęby? (np tworzywo lub porcelana)

Nie, sztuczne zęby mają swój wtłoczony kolor, niemniej jednak, nasze produkty usuwają osady organiczne ze sztucznych zębów. Sztuczne zęby, korony, wypełnienia, plomby – wybielanie nie szkodzi materiałom. Rezultat wybielania będzie widoczny.

Czy mogę wybielać zęby, jeżeli mam aparat retencyjny?

Tak, wybielanie nie uszkadza aparatu.

Wybielania zębów Dentaworks

Jaka jest różnica między szynami Dentaworks Soft a innymi szynami?

Różnica to przede wszystkim materiał – przeźroczysty, delikatny plastik. Przy zakupie upewnij się, że w opakowaniu masz przeźroczyste szyny, przez które widać, jak działa żel. Ten właśnie przeźroczysty plastik jest bardziej miękki i plastyczny w formowaniu niż inne.

Dlaczego Dentaworks żel jest lepszy niż inne produkty?

Dentaworks zawiera specjalnie opatentowaną formułę. Jest w 100% wolny od nadlenku mocznika oraz nadtlenku oraz TEA (TriEtanolAmin) - substsancji, które są często spotykane w preparatach wybielających zęby. Badania dowodzą, że TEA (trietanolamin) to substancja, która może wywyoływać nowotwory, a niestety, jest używana w przemyśle. Żele Dentaworks nie zawierają żadnego z tych składników.

Dlaczego Dentaworks jest tańszy od reszty konkurencji?

Nie kupujesz przez pośrednika – jesteśmy producentem Dentaworks, produkujemy duże ilości oraz jesteśmy obecni na wielu rynkach. Do sprawia, że możemy obniżać koszty i zaproponować naszym klientom lepsze i bardziej efektywne produkty do wybielania zębów w domu, zachowując niską cenę.

Subscribe to our newsletter

Subscribe to our newsletter and receive fantastic offers and discounts.

Privacy policy. You can end your newsletter subscription at any time.